Lenovo tablet tamiri  Bilişim ve teknoloji alanında kazandığımız tecrübeler ve gelişmiş alt yapısına dayalı alanında ileri düzeyde bakış açısına sahip uzman teknik personelleri ile hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana 0 müşteri memnuniyetini odaklı firmamız her geçen gün bilgi ağını geliştirip büyümektedir. Binlerce referans sayısını aştığımız bu dönemlerde ilerleyişimizi her bir referansımıza borçlu olduğumuzu da belirtmek isteriz. Hizmetlerimizde Lenovo garantisi ve başarımız temel prensiplerimizdir.

Lenovo tablet tamiri firması olarak tüm lenovo markalı tablet, masa üstü bilgisayar, akıllı telefon notebook ve ultrabook gibi cihazlarınızın bakım ve onarım hizmetleriniz yapmaktayız

Tablet Tamiri Nasıl Yapılıyor?

Gelişen son teknoloji ile çıkan ve büyük küçük demeden herkesin elinden düşmeyen tablet bilgisayarlar zaman zaman bozulabilir. Lenovo tablet tamiri  yetkili firma olarak Lenovo markalı tablet bilgisayarlar başta olmak üzere birçok markanın onarım işlemlerini yapmaktayız Tablet bilgisayarlarda oluşabilecek arızalar da aşağıdakilerden bazılarıdır.

Ekran Değişimleri

Çok hassas yapısı bulunan tablet bilgisayarlar düştüklerinde veya herhangi bir yere çarpma sonucu ekranlara kırılabiliyor. Bu durumda büyük ve özenli bir operasyondan geçmesi gerekiyorlar. Uzman teknik ekiplerden oluşan firmamız ekranı kırılan tabletlere özenle ve hassas davranarak büyük bir operasyonla tabletlerin kırılan ekranlarını değiştiriyoruz. Değişim sırasında cihazın yedek parçası yurt içinde yoksa yurt dışından yedek parça sipariş edip yedek parça değişimi yapıyoruz.

Şarj ve Pil Arızaları

Tablet bilgisayarlar şarjı çabuk bitiyor veya şart etmiyorsa bataryanın doğru kullanılması hakkında müşterilerimize bilgi vererek, cihazın kullanım hatalarından dolayı yıpranmasını önlüyoruz. Bilgisayarların donanım ihtiyaçlarını karşılayarak bilgisayarların A’dan Z’ye tüm hasarlanan yerlerini tamir ediyoruz. Cihazlarda oluşan yeni pil ya da eski şarj cihazı arızaları durumunda cihaz için gereken şarj ve pil gibi ekipmanların garantili satışını yapmaktayız. Tablet bilgisayarlarda oluşabilecek diğer arızalar ise şunlardır;

-Sıvı teması,

-Wi-Fi Ağları,

-Cihaz ayarları ve senkronizasyonlar,

Yazılım sorunları

Lenovo Tablet Tamiri

Tablet bilgisayarlara dökülen sıvı büyük arızalara sebep oluyor ve çoğu serviste büyük sıkıntılara yaratabiliyor. Sıvı temasından dolayı arıza yapmış cihazlarınıza büyük bir titizlikle onarım çalışmaların gerçekleştirdikten sonra maksimum bilişim güvencesi altına aldıktan sonra çözüm sırasında kullanıcısına yeni bir problem oluşmasını engelliyoruz. Sıvı temasına uğrayan cihazlarınızı özel ekipmanlarımız yardımıyla ileri düzeyli performansımızla bakım, onarımını yaparak soruna kalıcı çözümler sunuyoruz.

Eğer tabletleriniz internete bağlanamıyorsa donanım ya da program ihtiyacına göre çözüm yolu buluyoruz. Tablet cihazınızda yaşamış olduğunuz arızanın yapılması her kadar zor olursa olsun mutlaka son kullanıcı olarak gerekli ayarların yapılması gerekiyor. Cihazınız tüm ayarların yeniden düzenlenerek belirtiğiniz program ya da ayar özelliklerinden kurum ve senkronizasyonları sağlanarak cihazınızı istediğiniz şekilde eliniz teslim ediyoruz

Tabletlerde oluşabilecek arızalardan bir tanesi de yazılım sorunlarıdır Yazılım sorunlarından dolayı cihazınız kullanılamayacak kadar yavaşlar ya da takılmalara neden olur. Teknik servisimiz cihazınızı maksimum performans alacağı uygulamaları GBT-SB veya Chech –up hizmeti ile gerçekleştirerek, cihazdaki tüm virüs ve zararlı uygulamaları silip yazılım sorunlarını gideriyoruz.