LÜTFEN ARAYINIZ: 0262 324 61 39

Teknoloji içeren ürünlere destek verilmek üzere hizmet vermek için çalışmaya başlayan kocaelibilgisayarservisi.com üzerinden

  • Bilgisayar
  • Tablet
  • Notebook Onarım
  • Web hizmetleri
  • Network hizmetleri

Donanım ve Yazılım Çözümleri alanında tüm hizmetler verilmektedir.

Yerinde Servis Hizmetimiz sayesinde sizlere mümkün olan en kısa sürede servis sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin teknolojik ürünler üzerindeki tüm ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde karşılanmaktadır. Mesafe farkı olmaksızın müşterilerimizin kendi adreslerinde ücretsiz olarak hizmet verilmektedir.

kocaelibilgisayarservisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik servis hizmeti verilmektedir. Yapılan işlerdeki profesyonellik çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

Vizyon ve Misyon :

Vizyonumuz: Zaman konusunda problem yaşayan kişilerin adreslerinde teknik destek vererek kalitemizi artırmak adına problemsiz ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Dünya ve ülke genelinde meydana gelen teknolojik gelişmeleri en hızlı şekilde takip ederek müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak ve bu alandaki tüm ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılamaktır.

Kalite Anlayışı :

Bilgisayar ve diğer teknolojik ürünlerin sorunsuz bir şekilde kullanımı için teknik servis hizmetleri son derece büyük bir önem taşımaktadır. Kocaelibilgisayarservisi.com olarak bu alanda beklentileri güvenilir bir şekilde karşılamak için hizmet vermeye başladık. Servisimiz tarafından tüm konulardan önce müşteri memnuniyetine gereken önem verilmektedir. Servisimizde görev alan ekipler, müşterilerin beğenilerini kazanmak için yapılan işlere özen gösterilmesi gerektiğinin farkındadır.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gerekli Alanları Doldurun *

clear formSubmit